A blogot azért indítom, hogy saját és mindenki más tippjeit kitárgyaljuk, ezzel segítve egymást a sikeres szelvények feladásához, illetve sporthírek, sportműsorok, eseménynaptárak közzétételével megkönnyíteni a sportbarátok kiigazodását a hatalmas választékban.

Linkblog

Archívum

Mai menü

2011.06.30. 13:24 | Ateszku | 5 komment

Indul az Európa Kupa, és még mi is érdekeltek vagyunk, hiszen még csak az első selejtezőkör van!:) De azért nem akarom, hogy ez ne így legyen. Pár kört biztosan haladnak majd a magyar csapatok! De a csoportkörbe kerülés bravúr lenne bármelyiktől. Na de hátha! Ne is rohanjunk ennyire előre!

Kezdjük a Paks andorrai vendégszereplésével. Remélem a Paks olyan formába indít, mint ahogy abbahagyta az előző szezont, mert akkor baj nem lehet. De még ha nincsenek is életük formájában, akkor is sima magyar sikert várok. Andorrán maximum helyi kéményseprők meg pásztorok labdázgatnak, úgyhogy ha a Paks nem nyer minimum 3-4 góllal, akkor meglepődnék! Sajnos Betclicen nincs hendikepp lehetőség, így én a félidő vendéget választottam 1.70-ért, ami kicsit rizikósabb, de még így is bőven esélyes! Szimpla vendég sikerért 1.30-at fizetnek. Egyéb tippek, hogy nem lő gólt a hazai csapat, és minimum 3 gólt várok, mindet az atomvárostól!

Másik tippem a svéd Elfsborg hazai sikere lenne, ha megérné 1.06-ért kockáztatni, de nem így van, hanem az, hogy a svédek otthon fogadják a luxemburgi Fola Esch csapatát. Megmondom őszintén nem sokat tudok róluk, de egy erős megérzés, hogy nem fogják a jóformában lévő Elfsborg kapuját a luxemburgi (alig hiszem, hogy főállású) focisták megzörgetni. Ezért a tippért viszont már elég jól fizetnek: 1.72, pontosan nem is értem, miért ilyen magas.

Ezenkívül a finn ligában a TPS fogadja a Haka gárdáját, amire nem olyan rég volt már példa. Akkor 2:0 lett a végeredmény, és én egy hasonló eredménnyel most is kibékülnék. A TPS otthon 4-0-2-es sort tud magáénak. Ráadásul legutóbb az Inter Turku is elvlrzett náluk, míg a Haka 1-1-4-e elég gyengének tűnik 6:17-es gólaránnyal. Hazai sikerért 1.40.et fizetnek, de csábító a hendis hazai 2.20-ért, de ezt csak bátrabb fogadóknak ajánlom!

Van még 1-2 megérzésem az EL-re, de azokkal most nem dicsekszek, csak ha bejöttek!:D